Vaterpolisti Šapca poraženi u gostima

Meč je celim tokom bio izjednačen, imali su Šapčani šanse da izjednače ali su domaćini meč rešili u poslednjim minutima.

Nov 24, 2023 - 10:06
Nov 25, 2023 - 11:06
 0  7

Vaterpolisti Šapca poraženi su večeras u gostima od BVSC-a sa 9:11 (3:4, 3:1, 1:3, 2:3), samim tim nisu uspeli da se plasiraju u osminu finala Kupa Evrope.

Najefikasniji kod Šapca bio je Andrija Korać sa tri gola, dok su se po jednom u listu strelaca upisali Mihajlo Repanović, Nikita Krug, Andrej Barać, Nebojša Toholj, Aljoša Mačić i Petar Stanić.

Ekipa Šapca je sjajno počela sezonu u Euro Kupu pobedama protiv Primorja i BVSC-a kući, potom su usledila tri poraza u gostima. Ostao je još jedan meč gde Šapčani dočekuju Hanover 9. decembra.