Rukometašice Medicinara pobedile Radnički iz Kragujevca

Feb 12, 2024 - 09:49
Feb 14, 2024 - 09:07
 0  14

Rukometašice Medicinara su, u četrnaestom kolu Super rukometne lige, pobedile ekipu Radničkog iz Kragujevca rezultatom 24:25, poluvreme 11:12.

Od starta bila je teška utakmica za naše rukometašice, igralo se gol za gol, pa se na poluvreme otišlo minimalnom prednošću Medicinara 11:12.

Kao i u prvom delu usledio je dug period izjednačene igre, sve do 45. minuta kada Šapčanke ponovo imaju plus 2 na svom kontu (45.min), ali u sledeća 4 minuta Kragujevčanke ponovo dolaze do egala. Uspevale su Kragujevčanke da održe nerešen rezultat do 57. minuta i pogotka Medicinara za 24:25, što se ispostavilo i konačnim rezultatom ove više nego uzbudljive utakmice.

Medicinar: Jovanović 2, Obradović, Ilić, Radić 1, A. Vasić 8, Lacković 1, Gezović (3 odbrane), T. Vasić, Cvejić (2 odbrane), Blagojević 5, Stević, Dragosavljević 5, Mandić 3, Rakić, Vuksanović.

Ovom pobedom naše rukometašice prišle su na jedan bod od playoff zone, te ih sledećeg petka u Hali Zorka očekuje direktan okršaj sa ekipom Naisom iz Niša koja je na četvrtom mestu na tabelu!