Partizan nemoćan protiv Šapčana

Veoma tesna i neizvesna utakmica, ali su vaterpolisti Šapca ostali skoncentrisani do samog kraja.

Nov 6, 2023 - 08:53
Nov 7, 2023 - 10:04
 0  14

U A grupi za plasman od prvog do trećeg mesta Partizan je, kao domaćin, poražen u Obrenovcu od Šapca sa 13:11 (1:1, 5:3, 2:4, 5:3). Veoma tesna i neizvesna utakmica, ali su vaterpolisti Šapca ostali skoncentrisani do samog kraja.

Posle prvog poluvremena Šapčani su imali prednost, ali su se crno-beli u trećem delu podigli i izjednačili rezultat. Sredinom poslednjeg dela bilo je 10:10. Tada je usledila prava borba, Šapčani su za minut postigli golove preko Koraća i Stanića. Pripretio je Partizan preko Mirzijeva, ali je gol Kruga 90 sekundi pre kraja bio tačka na susret što se tiče rezultata.

Šabac ima pet bodova iz tri susreta i na drugom je mestu iza Novog Beograda koji ima šest iz dva meča. Partizan ima jedan bod iz tri utakmice.

Najefikasniji igrači iz ekipe VK Šabac Elixir bili su: Korać 4, Dragović 2, Krug 2, Mačić 1, Stanić 1, Kopcev 1, Repanović 1, Toholj 1.